Здорове та збалансоване харчування

12 квітня 2024 року для учнів 8,9 класів був організован захід про здорове та збалансоване харчування у цікавій інтерактивній формі під егідою Громадської організації “Культ фуд” (голова ГО Євген Клопотенко), Освітньо-розвивальним центром «Лаванда», за сприянням дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ). Здорове харчування — це спосіб харчування, який забезпечує належний приріст і розвиток організму, збереження здоров’я і підтримку оптимального фізичного та психічного стану. 

13 квітня 2024 року учні 5 класу (класний керівник Берегова О.О.) завітали до Освітньо-розвивального центру «Лаванда», де був поведен

захід про здорове та збалансоване харчування у цікавій інтерактивній формі  під егідою Громадської організації “Культ фуд” (голова ГО Євген Клопотенко),  за сприянням дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ).

Під час заходу учні  сформували уявлення про здорове харчування, опанували знання щодо раціонального харчування та режиму харчування, сформували уміння розпізнавати продукти для правильної організації харчування.

Здорове харчування (здорова дієта) — це харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню її здоров’я, попереджає розвиток захворювань та сприяє здоровому довголіттю та омолодженню.